Handtasonger

Authentieke tweedehands designertassen van ’s werelds toonaangevende luxemerken. Elk exemplaar wordt beoordeeld op staat, zodat je precies weet wat je koopt.

SALE
Louis Vuitton

DetailsLouis Vuitton LOUIS VUITTON Handtas Monogram Empreinte Spontini M42820 Rood LV

TASSEN

Louis Vuitton

€2.046
Adviesprijs: €2.865

Louis Vuitton

SALE
Loewe
€2.245
Adviesprijs: €3.142
Loewe

DetailsLOEWE handtas Amazona 28 van leer zwart met anagram voor dames

TASSEN

Loewe

€2.245
Adviesprijs: €3.142

Loewe

SALE
Louis Vuitton
€1.850
Adviesprijs: €2.590
Louis Vuitton

DetailsLOUIS VUITTON Monogram Bel Air M51122 Louis Vuitton bruine handtas LV

TASSEN

Louis Vuitton

€1.850
Adviesprijs: €2.590

Louis Vuitton

SALE
Bottega Veneta

DetailsBottega Veneta tweezijdige tas East West lichtgroene Arco f-20865 van leer BOTTEGA VENETA schouderhandtas rookkleurig

TASSEN

Bottega Veneta

€2.416
Adviesprijs: €3.382

Bottega Veneta

SALE
Prada

DetailsPrada-handtas BN1670, kalfsleer, ROSSO, rode tas met lint, dames PRADA

TASSEN

Prada

€674
Adviesprijs: €944

Prada

SALE
Louis Vuitton
€1.225
Adviesprijs: €1.715
Louis Vuitton

DetailsLOUIS VUITTON handtas Damier Rivera Mini N41436 Louis Vuitton bruin LV

TASSEN

Louis Vuitton

€1.225
Adviesprijs: €1.715

Louis Vuitton

SALE
Louis Vuitton
€1.162
Adviesprijs: €1.627
Louis Vuitton

DetailsLOUIS VUITTON Damier Pochette Accessoire N51985 handtas dames

TASSEN

Louis Vuitton

€1.162
Adviesprijs: €1.627

Louis Vuitton

SALE
Celine

DetailsCeline Nano Belt Bag-handtas, schoudertas, S-AI-1282, grijs leer, dames, CELINE

TASSEN

Celine

€2.692
Adviesprijs: €3.768

Celine

SALE
Louis Vuitton

DetailsLouis Vuitton handtas schoudertas Petite Malle Souple M45571 Monogram voor dames, LOUIS VUITTON LV-hand- en schoudertas met monogram

TASSEN

Louis Vuitton

€3.842
Adviesprijs: €5.379

Louis Vuitton

SALE
Christian Dior

DetailsChristian Dior 2-in-1-tas, Vibe Medium Bowling, wit en goud, M6204ODDT, Boston-handtas, leer en rubber, 09-MA-1221, Trotter

TASSEN

Christian Dior

€3.554
Adviesprijs: €4.976

Christian Dior

SALE
Loewe

DetailsLOEWE Hammock-schoudertas beige 314.30.V07 handtas van kalfsleer met Anagram voor dames

TASSEN

Loewe

€2.165
Adviesprijs: €3.031

Loewe

SALE
Hermes

DetailsHermes Garden Party PM draagtas Negonda gemaakt in Frankrijk 2015 roze T handtas A4 drukknop voor dames

TASSEN

Hermes

€4.032
Adviesprijs: €5.644

Hermes

SALE
Louis Vuitton

DetailsLOUIS VUITTON M33433 Taiga Anton shopper 2WAY schoudertas handtas van leer voor heren Noir zwart x zilverkleurige hardware

TASSEN

Louis Vuitton

€1.613
Adviesprijs: €2.258

Louis Vuitton

SALE
Hermes

DetailsHermes Kelly 32 handtas met buitenstiksels, Box-kalfsleer, zwart, 〇V-stempel 0024 HERMES

TASSEN

Hermes

€15.502
Adviesprijs: €21.703

Hermes

SALE
Gucci

DetailsGucci Handtas 449654 Micro Guccissima leer grijs schoudertas voor dames GUCCI

TASSEN

Gucci

€1.177
Adviesprijs: €1.648

Gucci

SALE
Louis Vuitton
€2.356
Adviesprijs: €3.299
Louis Vuitton

DetailsLouis Vuitton Mahina Girolata M54403 dameshandtas, schoudertas Galle

TASSEN

Louis Vuitton

€2.356
Adviesprijs: €3.299

Louis Vuitton

SALE
Louis Vuitton
€849
Adviesprijs: €1.188
Louis Vuitton

DetailsLouis Vuitton Epi Blair MM M40821 dameshandtas,schoudertas blauw,indigo

TASSEN

Louis Vuitton

€849
Adviesprijs: €1.188

Louis Vuitton

SALE
Saint Laurent
€933
Adviesprijs: €1.307
Saint Laurent

DetailsSaint Laurent Eastside Small 554116 leren handtas voor dames, schoudertas, wit

TASSEN

Saint Laurent

€933
Adviesprijs: €1.307

Saint Laurent

SALE
Chanel
€2.920
Adviesprijs: €4.089
Chanel

DetailsChanel Wild Stitch-handtas van generfd kalfsleer voor dames, schoudertas, marineblauw

TASSEN

Chanel

€2.920
Adviesprijs: €4.089

Chanel

SALE
Louis Vuitton
€1.028
Adviesprijs: €1.440
Louis Vuitton

DetailsLouis Vuitton Monogram Lockit M40102 dameshandtas Monogram

TASSEN

Louis Vuitton

€1.028
Adviesprijs: €1.440

Louis Vuitton

SALE
Celine
€1.369
Adviesprijs: €1.916
Celine

DetailsCeline Belt Bag Nano leren handtas voor dames, schoudertas roodbruin

TASSEN

Celine

€1.369
Adviesprijs: €1.916

Celine

SALE
Louis Vuitton
€966
Adviesprijs: €1.352
Louis Vuitton

DetailsLouis Vuitton Damier Sarria Horizontal N51282-handtas Ebene

TASSEN

Louis Vuitton

€966
Adviesprijs: €1.352

Louis Vuitton

SALE
Louis Vuitton
€1.150
Adviesprijs: €1.610
Louis Vuitton

DetailsLouis Vuitton Damier Westminster PM N41102 Dameshandtas Ebene

TASSEN

Louis Vuitton

€1.150
Adviesprijs: €1.610

Louis Vuitton

SALE
Louis Vuitton
€1.284
Adviesprijs: €1.798
Louis Vuitton

DetailsLouis Vuitton Damier Saleya PM N51183 dameshandtas Ebene

TASSEN

Louis Vuitton

€1.284
Adviesprijs: €1.798

Louis Vuitton